POLİCLUBEXTRA KART İLE ŞİMDİ PUAN TOPLAMAK DA HEDİYE KAZANMAK DA ÇOK KOLAY

Sizlere Polisan Kansai Boya kullanmanın ayrıcalıklarını sunmak amacıyla başlattığımız Policlub'ın yenilendiğini ve hizmetlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda daha da ileri taşıdığını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu değişim ile birlikte boyacı ustası kulübümüz PoliclubExtra adını aldı.

PoliclubExtra'yı tasarlarken önceliğimiz, sizlerin beklenti ve taleplerini karşılayabilmekti. Bu nedenle size özel bu sistemi yine sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda yeniledik. Amacımız Polisan Kansai Boya ürünlerini kullandıkça aynı zamanda PoliclubExtra ile çeşitli avantalardan yararlanmanız.

Kazandığınız Polipuan'ları hediye kataloğunda beyaz eşyadan, hırdavata, elektronikten, hediye çeklerine daha bir çok ürüne sahip olmak için kullanabileceksiniz. Bunun ötesinde dönemsel sürpriz hediyeler, boyacı tekstil setleri, katlanan puanlar gibi çeşitli kampanya ve avantajlardan yararlanabileceksiniz.

POLİCLUBEXTRA KART

PoliclubExtra formu doldurularak sahip olunan üyelik karttır, bu kart numarası ile birlikte;

  • Polisan ürünlerinden puan kazanır,
  • Biriktirilen puanlarla beyaz eşyadan, hırdavata, elektronikten, hediye çeklerine dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.
  • Polisan ürünü alarak da yine Polisan ürünlerine sahip olabilirsiniz.
  • Kampanya SMS'lerinden yararlanır, güncel kampanyalardan anında faydalanabilirsiniz.

POLİCLUBEXTRA'YA ÜYE OLMAK ÇOK KOLAY

Polisan ürünlerinden puan kazanıp, puanları biriktirerek hediye seçmek size sadece bir form uzaklığında. İster çağrı merkezimizi arayarak, isterseniz satış noktalarından form doldurarak, isterseniz de web üzerinden online olarak PoliclubExtra’ya üye olabilirsiniz.

WEB

Web sitemizde Üye Ol butonuna basıp Başvuru Formu'nu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda üyelik başvurunuz alınır. Üyelik işlemleriniz tamamlandığında kart numarası ve şifresi cep telefonunuza SMS olarak iletilir.
 SATIŞ NOKTALARI

En yakın Polisan Satış Noktası'nda Başvuru Formu'nu doldurduktan sonra üzerindeki kart ile anında puan toplamaya başlayabilirsiniz. Form merkeze ulaşıp sistem kaydınız yapıldığında, kart şifresi cep telefonunuza SMS olarak iletilecektir.


ÇAĞRI MERKEZİ

444 83 80 Çağrı Merkezimizi arayarak üyelik bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize ilettiğinizde başvurunuz alınır. İşlemleriniz tamamlandığında kart numarası ve şifresi cep telefonunuza SMS olarak iletilir.


POLİCLUBEXTRA KARTINIZA PUAN YÜKLEMEK İÇİN BİRÇOK SEÇENEK VAR!


Aldığınız Polisan ürünlerinin puan barkodlarını alışveriş esnasında POS cihazından ya da dilediğiniz zaman web sitemizden PoliclubExtra kartınıza yükleyebilirsiniz.

POS

Polisan Satış Noktası'ndan aldığınız ürünlerin üzerindeki puan barkodunu POS cihazından okutarak puanları kartınıza yükleyebilirsiniz.

MOBİL

Polisan ürünlerinden gelen puanlı barkodları telefon kamerasıyla okutarak ya da Puan Barkod Seri Nosunu elle / manuel giriş yaparak puanlarınızı kartınıza yükleyebilirsiniz.

WEB

Ürünlerin puan barkodunun seri numaralarını web sitemizden de yükleyebilirsiniz. Bunun için kart numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapıp Barkodla Puan Kazan bölümüne girmeniz yeterli.

WEB KATALOG İLE BİNLERCE HEDİYE ÇEŞİTLİLİĞİ


PoliclubExtra kartınızda biriken puanlarınızla Web Kataloğumuzdan beyaz eşyadan, hırdavata, elektronikten, hediye çeklerine kadar size özel birçok üründen oluşan hediye seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. Seçtiniz hediyeler en kısa sürede sistemdeki kayıtlı adresinize gönderilecektir.

POS

Polisan Satış Noktaları'ndaki POS cihazından Hediye İşlemleri menüsünden Boya “Hediye Ürün Kodu”nun tamamını girerek hediye siparişinizi verebilirsiniz.

WEB

Web Kataloğumuzdan dilediğiniz hediyeyi seçerek "Alışveriş Sepeti"ne ekleyebilir ve adımları takip edebilirsiniz.
 

ÇAĞRI MERKEZİ

Siparişinizi 444 83 80 numaralı Çağrı Merkezimizden müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz.

MOBİL

Telefonunuza yüklediğiniz PoliclubExtra mobil uygulamasındaki Hediye Siparişi  alanını takip ederek hediye siparişinizi verebilirsiniz.