X

Polisan ürünlerinden puan kazanıp, puanları biriktirerek hediye seçmek size sadece bir form uzaklığında. İster web üzerinden üye olabilir, isterseniz satış noktalarından form doldurarak anında PoliclubExtra kartınızı alabilirsiniz.
Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda kartınız adresinize gönderilir. Kart şifresi, kartınız gönderildiğinde cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

Başvuru Formu

 

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ BELGELENDİRME TEŞVİKLERİ

Hace Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. ve Egebelge İnşaat Enerji Sanayi Ticaret Ltd. Şti ile Polisan Kansai Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında Mesleki Yeterlilik Kurumu teşvikleri kapsamında Tek Başvuru Protokolü imzalanmıştır.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Meslekler arasında olan İnşaat Boyacısı (11UY0023-3) ve Isı Yalıtımcısı (12UY0057-3) branşında MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Kanun kapsamında sınavlarda başarılı olan kişilerin sınav ve belge masrafları İşsizlik fonundan karşılanacaktır.

Polisan Kansai Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olacak belgelendirme faaliyetleri ile İnşaat Boyacısı (11UY0023-3) ve Isı Yalıtımcısı (12UY0057-3) branşında yapılacak uygulamaların uzman ustalar tarafından yapılmasını, buna bağlı olarak ülkemizdeki inşaat işçiliği kalitesinin artırılmasını, marka değerinin korunmasını, işçilik hatalarına bağlı müşteri şikayet ve maliyetlerinin asgariye indirilmesini ve rekabet gücünün artırılmasını hedeflemektedir. Bu nedenle Polisan Kansai Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş İnşaat Boyacısı (1UY0023-3) ve Isı Yalıtımcısı (12UY0057-3) branşında faaliyet gösteren ustaların MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek vermektedir.

Sosyal Sorumluluk Projesi (MYK) teşvikler kapsamında, inşaat ustalarının bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olabilmesi için Polisan Kansai Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş TÜRKAK’tan akredite ve MYK tarafından yetkilendirilmiş Hace Belgelendirme ve Egebelge ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır. MYK Belgesi sınavları Hace Belgelendirme ve Egebelge tarafından yapılacaktır. Sınavlarda başarılı olan ustalar katıldıkları branşa ait Mesleki Yeterlilik Belgesi'ni almaya hak kazanacaklardır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi isteyen ustalarımızın 3 sınav hakkı bulunmaktadır. Birinci sınav haklarında başarısız olan ustalarımız ücretsiz 2 sınav hakkı daha bulunmaktadır. Mesleki Yeterlilik Belgeleri özel baskı merkezinde taklit edilemeyecek bir şekilde üretilmekte olup beraberinde Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı verilmektedir.

Mesleki Yeterlilik Belge zorunluluğu hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

https://www.myk.gov.tr

https://www.myk.gov.tr/index.php/tr/myk-meslek-yeterllk-belges-zorunluluu-sayfasi